servix.lv

Nekustamie īpašumi Latvijā

18 decembrī 3 istabu dzīvoklis, Balasta dambis 70, Ķīpsala, Rīga, Latvija.    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

1 500€
18 decembrī Izīrē dzīvokli Rīgā, Vīlandes iela, 163.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

1 350€
18 decembrī Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Bezdelīgu iela, 148.00m2    

Sekundārais tirgus
Jūrmala

270 000€
17 decembrī 2 istabu dzīvoklis, Tomsona iela 22, Centrs, Rīga, Latvija.    

Sekundārais tirgus
Rīga

95 000€
17 decembrī 180 m² māja, 30800 m² zeme, Mazdēles, Tērvetes novads.    

Mājas
Tērvetes pagasts

87 000€
17 decembrī 3 istabu dzīvoklis, Tērbatas iela 6/8 k-4, Centrs, Rīga.    

Sekundārais tirgus
Rīga

180 000€
17 decembrī 5.8 ha lauksaimniecības zeme, Dargeļeva, Gadsimti, Indras pag    

Pārdod zemi individuālai būvniecībai
Indras pagasts

12 500€
5.8 ha lauksaimniecības zeme, Dargeļeva, Gadsimti, Indras pag

Pārdod zemi individuālai būvniecībai
Indras pagasts

12 500€
17 decembrī 12 500€

Interesē sludinājumi par nekustamājiem īpašumiem! Portālā Takari.eu ir atrodami visi piedāvājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu īri, pārdošanu, maiņu un objektu pirkšanu Latvijā un ārzemēs. Šeit ir iespējams bezmaksas izvietot savu sludinājumu un iepazīties ar aktuālajiem piedāvājumiem. Nekustamo īpašumu sludinājumu dēlis ir pieejams visu diennakti, iepazīties ar dēli iespējams visiem, pat bez autorizācijas resursā.

Kam interesanti

Takari.eu ir pārstāvēti visi aktuālie piedāvājumi, kas saistīti ar visiem nekustamo īpašumu darījumu veidiem. Tie ir interesanti tiem, kas plāno nopirkt vai pārdot, īrēt vai izīrēt mājokli, pat ārzemēs. Šeit ir iespējams apskatīt sludinājumus no visas Latvijas, kas ļauj uzraudzīt nekustamo īpašumu tirgus svārstības visā Latvijā. Ir pieejami piedāvājumi par apbūves zemes gabalu pārdošanu galvaspilsētā un citos reģionos.

Portālā ir izvietoti privātie un komerciālie sludinājumi, kas norāda uz resursa pieejamību dažādām interešu grupām. Takari.eu ir viens no lielākajiem informāciju portāliem valstī, portāls ir ļoti populārs Latvijas informatīvajā telpā.

Portāla priekšrocības

Pirmais, kas jānorāda – atpazīstamība. Nekustamo īpašumu sludinājumu portālu pazīst visā valstī un arī aiz tās robežām. Izpētīt datu bāzi, ievietot sludinājumu vai atsauksmi var ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī cilvēki no jebkuras pasaules malas. Portāla lietotāji dod priekšroku patstāvīgi ievietot sludinājumus par dzīvokļa pārdošanu, pirkšanu vai maiņu, meklēt pircējus, īrniekus vai partnerus. Par servisa efektivitāti iespējams spriest pēc sekojošiem rādītājiem:

  • milzīga lietotāju un klientu bāze;
  • regulāra piedāvājumu atjaunošana visās biznesa sfērās, kas saistīti ar privātiem un komerciālajiem objektiem;
  • pieejamība jebkura diennakts laikā un pasaules vietā.

Pie resursa priekšrocībām ir pieskaitāms ērts lietotāju interfeiss un darbības principa vienkāršība. Meklētāja esamība ļauj nofiltrēt optimālus variantus pēc interesējošiem pieprasījumiem. Ir pieejami dažādi resursa vadības instrumenti. Lai popularizētu sludinājumu, ir iespējams ievietot premium-formāta mājokļa pirkšanas vai pārdošanas sludinājumu jebkurā Latvijas daļā. Ar portāla ziņojumu formu ir ērti veikt sarunas, slēgt mutvārdu vienošanās, rakstīt ziņojumus interesējošā piedāvājuma īpašniekam.