servix.lv

Nekustama īpašuma pārdošana Latvijā

Šodien
0:10
Pārdod dzīvokli Rīgā, Ģertrūdes iela, 24.00m2    

Sekundārais tirgus
Rīga

32 000€
20 martā Pārdod dzīvokli Rīgā, Brīvības gatve, 166.50m2    

Sekundārais tirgus
Rīga

188 000€
20 martā Pārdod dzīvokli Rīgā, Brīvības gatve, 117.60m2    

Sekundārais tirgus
Rīga

118 000€
20 martā Pārdod dzīvokli Rīgā, Brīvības gatve, 117.30m2    

Sekundārais tirgus
Rīga

128 500€
20 martā Mājas    

20 martā
Mājas

Mājas
Rīga

189 500€
17 decembrī
2017
Pārdodas 2 Istabu Dzīvoklis,RĪGA ZVĪŅU iela 4 bolderaja-daugavgriva    

Sekundārais tirgus
Rīga

32 200€
18 martā Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Talsu šoseja, 31.00m2    

Sekundārais tirgus
Jūrmala

19 500€
Mājas
20 martā
Mājas

Mājas
Rīga

189 500€
20 martā 189 500€

Nekustamā īpašuma tirdzniecība Latvijā ir viens no mūsu darbības pamatvirzieniem. Virtuālā pārstāvniecība takari.eu ir speciāli izveidota meklētājiem, kurus interesē pirkšanas-pārdošanas darījumi bez starpniekiem. Ērta funkcionalitāte un liela izvēle ļauj ne tikai izanalizēt vidējo cenu līmeni, bet arī izvēlēties piemērotāko variantu. Par mūsu klientiem kļūst nekustamā īpašuma pircēji, kā arī sludinājumus par nekustamā īpašuma pārdošanu pa taisno ievieto tā īpašnieki.

Ko svarīgi zināt?

Mākleru vietnes nekustamā īpašuma pārdošanai ir gandrīz vienādas. Viņi izvieto vairākus pievilcīgus dzīvojamo vai nedzīvojamo objektu piedāvājumus. Tomēr praksē pircējam tiek piedāvāti varianti, kas ir daudz dārgāki vai mazāk pievilcīgāki atrašanās vietas vai stāvokļa ziņā.

Mūsu virtuālā pārstāvība ir bezmaksas elektroniskais sludinājumu dēlis, kurā ikviens, kas vēlas nedārgi iegādāties nekustamo īpašumu Latvijā, var apskatīt pieejamos variantus. Bez reģistrācijas vai slēptām maksām meklētāji sazinās ar īpašniekiem, kas pārdod komerciālo vai privāto īpašumu.

Turklāt lietotāju ērtībai ir izveidots ērts filtrs, kurā nepieciešams noteikt tikai dažus svarīgus kritērijus.

  • apdzīvota vieta Latvijā;
  • darījuma veids (pirkšana / pārdošana, noma);
  • īpašuma kategorija (māja, dzīvoklis, zeme utt.);
  • cena;
  • varianti ar fotogrāfijām vai visi bez izņēmumiem.

Tāpat var izmantot filtru, kas ļauj attēlot sludinājumus to aktualitātes (sākot no jaunākajām) vai cenas (no dārgākajiem līdz lētākajiem vai otrādi) secībā. Izmantojot mūsu portālu, ir iespējams ātri un ērti izvēlēties un nopirkt komerciālo nekustāmo īpašumu.

Kā pasargāt sevi no krāpniekiem?

Kļūt par nekustamā īpašuma īpašnieku nav grūti, ja ir nepieciešama summa, bet acu priekšā mūsu sludinājuma dēlis. Tomēr, neskatoties uz šķietamo vienkāršību, pērkot māju vai telpu komerciāliem nolūkiem, ir jāpievērš uzmanība dokumentiem. Mūsu portālā ir iespējams atrast piemēroto sludinājumu, bet darījums tiek slēgts bez starpniekiem, tāpēc pirms parakstīt līgumu, ir nepieciešams rūpīgi izpētīt objekta juridisko vēsturi. Ir iespējams sagatavoties, patstāvīgi izlasot visus normatīvos aktus, kas skar pirkšanas-pārdošanas darījumu vai izmantot pieredzējuša speciālista pakalpojumus.