servix.lv

Nekustamā īpašuma noma

17 maija Izīrē dzīvokli Rīgā, Laboratorijas iela, 25.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

200€
17 maija Izīrē dzīvokli Jūrmalā, Jomas iela, 162.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Jūrmala

6 000€
15 maija Izīrē dzīvokli Rīgā, Ģertrūdes iela, 105.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

480€
15 maija Izīrē dzīvokli Rīgā, Brīvības iela, 36.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

450€
15 maija Izīrē dzīvokli Jūrmalā, Ērgļu iela, 106.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Jūrmala

3 500€
14 maija Izīrē dzīvokli Rīgā, Dzirnavu iela, 77.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

450€
14 maija Izīrē dzīvokli Rīgā, Tirgoņu iela, 108.00m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

850€
13 maija Izīrē dzīvokli Rīgā, Andreja Pumpura iela, 118.80m2    

Ilgtermiņa dzīvokļu īre
Rīga

1 300€

Nekustama īpašuma noma – viens no populārākiem pieprasījumiem Internetā. Takari.eu portālā ir iespējams atrast aktuālus privātus sludinājumus par šo tēmu no visiem Latvijas reģioniem. Šeit ir pārstāvēti dažādi piedāvājumi, no kuriem veidojas mūsdienu nekustamo īpašumu tirgus: īrēšana, izīrēšana, istabas biedra meklēšana. Izmantot resursa opcijas iespējams arī komercdarbībai – publicēt bezmaksas sludinājumu par mājokļa iznomāšanu. Kam interesē nekustama īpašuma noma bez starpniekiem – ātrāk ievadiet meklēšanas kritērijus un izvēlējieties reģionu, ērta un gudra auto filtrācijas sistēma atlasīs pieejamus variantus pēc pieprasījuma.

Piedāvājuma aktualitāte

Pagaidu mītnes meklēšana mūsdienās nav retums. Šis jautājums ir aktuāls dažādiem iedzīvotāju slāņiem: jauniem pāriem, tie kuri uzsākuši kopdzīvi, studentiem, tūristiem, atbraukušajiem darba meklētājiem un tiem, kas brauc komandējumos.

Un viņi visi var atrast portālā Takari.eu variantus pieņemamus īslaicīgai dzīvošanai. Iespējams nomāt šāda tipa nekustamos īpašumus:

  • Istaba;
  • Izolēts dzīvoklis;
  • Privātais īpašums.

No visiem aktuālajiem piedāvājumiem iespējams piemeklēt dažādus variantus pēc uzturēšanas ilguma: ilglaicīga un dienas noma, noma uz vairākām nedēļām vai mēnešiem (uz laiku, kamēr uzturāties cita pilsēta).

Portāla priekšrocības salīdzinot ar aģentūrām

Svarīgākās ir tikai divas. Pirmā – pieejamība, caur portālu Takari.eu ir iespējams patstāvīgi un bez pārmaksas mākleriem izīrēt nekustamo īpašumu. Viss, kas nepieciešams – autorizēties portālā un aizpildīt sludinājuma formu. Formā nepieciešams norādīt pamata informāciju par apartamentiem un mītnes prasībām: remonta kvalitāte, mēbeļu un tehnikas apraksts, atrašanas vieta, rajona infrastruktūra, prasības attiecība uz dzīvnieku uzturēšanu un citi. Šie ir svarīgākie rādītāji, kam pievērš uzmanību tie, kas meklē izmitnāšanas iespējas. Pie tam, pats piedāvājuma īpašnieks personīgi var kontrolēt potenciālo īrnieku atlasi un darījuma noslēgšanu.

Otra svarīga priekšrocība ir plašs servisa mērogs. Šeit ir pārstāvēti tirgus piedāvājumi no visas Latvijas. Pagaidu mītni iespējams atrast jebkura pilsētā vai reģionā, pietiekami ievadīt šo parametru meklētājā. Nekustama īpašuma izīrēšana nekad vēl nav bijusi tik vienkārša un pieejama. Nolēmāt izīrēt apartamentus? Pievienojiet sludinājumu Takari.eu.