Nepieciešamas steidzīgi noīrēt dzīvokli pa diennaktīm un nevēlāties pārmaksāt aģentūrai? Izmantojiet pašu mūsdienīgāku un ērtāku risinājumu mājokļa meklējumos - servisu Takari.eu. Portālā ir izvietoti privātie nekustama īpašuma sludinājumi no visas Latvijas. Dzīvokļu Īstermiņa īre bez starpniekiem – tagad ir ļoti vienkāršs pasākums, kas ir pieejams burtiski katram resursa apmeklētājam.

Kam interesē

Iespēja izīrēt dzīvokli pa diennaktīm – tas ir ērts un ātrs veids kā nopelnīt nekustama īpašuma īpašniekiem. Izvietot bezmaksas sludinājumu portālā Takari.eu ar sekojošu tekstu “Izīrēšu vienistabas dzīvokli” iespējams dažu minušu laikā, norādot galvenos noteikumus un papildinot piedāvājumu ar bildēm. Nepieciešams norādīt:

  • cenu;
  • istabu skaitu;
  • remonta kvalitāti;
  • mēbeļu un sadzīves tehnikas esamību.

Vēlams norādīt nekustama īpašuma pamata raksturojumu, lai izvairītos no vientipa jautājumiem.

Iespēja īrēt dzīvokli pa diennaktīm bez starpniekiem ir pievilcīga arī tiem kas, meklē īstermiņa mītni īslaicīgai izmitināšanai. Parasti šāds apartamentu īres veids jebkurā pilsētā ir pievilcīgs iebraucējiem (tūristiem un komandējamajiem). Salīdzinot ar viesnīcām, sadzīves komforta līmenis ir augstāks, bet maksa ir zemāka un pats mājokļa meklēšanas veids ir vienkāršāks un pieejamāks.

Kā tas darbojas

Portāls Takari.eu ir dēlis ar sludinājumiem no visas Latvijas. Izmantot portālu sava sludinājuma izvietošanai vai interesējošā piedāvājuma meklēšanā var burtiski jebkurš. Uz doto brīdi meklēt mājokli, izmantojot portālu – ir izdevīgākais un mūsdienīgākais risinājums. Liela portāla lietotāju auditorija – ir atslēga ātrai ieinteresēto personu reakcijai.

Portālā izvietotie sludinājumi ir bezmaksas, autoram nav jātērē līdzekļi to drukāšanai. Bet, lai paaugstinātu sludinājuma reitingu, ir iespējams izmantot sludinājuma VIP statusa opciju. Ieguvums ir arī tas, ka nav nepieciešamības piesaistīt māklerus. Nekustamā īpašuma īpašnieks un potenciālais īrnieks mijiedarbojas bez starpniekiem. Šī iespēja ir īpaši pievilcīga arī ar to, ka dzīvokļa īre pa diennaktīm nav dārga, jo tiek izslēgtas aģentūras pakalpojumu izmaksas.