Īrēt istabu uz ilgu laiku – ideāls variants tiem, kas brauc mācīties citā pilsētā un vēlas tur atrast lētu mājokli. Lai ātri sameklētu piemērotu variantu, ir vērts caurskatīt privātos nomas sludinājumus, kurus nekustama īpašuma īpašnieki izvieto dažādos interneta portālos. Takari.eu – ir viens no portāliem, kur mājokļu īpašnieki izvieto bezmaksas sludinājumus, piedāvājot īrēt mājokli dažādas pilsētās Latvijā.

Portāla priekšrocības

Istabu īre no īpašnieka kļūst par vienkāršu uzdevumu, ja meklēt attiecīgos piedāvājumus šajā resursā. Tā galvenās priekšrocības:

  • Liels aktuālo piedāvājumu skaits, regulāri satura atjauninājumi (platformas popularitāte – ir garants tam, ka Jūs varēsiet noīrēt istabu bez starpniekiem dzīvoklī, kas Jūs apmierinās);
  • Portāls ir pieejams jebkuram interneta lietotājam visu diennakti (uzsākt meklēšanu pēc kritērija “Izīrēšu istabu” un noīrēt mājokli iespējams jebkurā laikā, neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties);
  • Ērta meklēšana pēc noteiktajiem parametriem (norādot visus nepieciešamos datus, Jūs atfiltrēsiet visus neatbilstošus variantus un varēsiet noīrēt istabu dzīvoklī, bez starpniekiem);
  • Nav izdevumu par māklera pakalpojumiem (studentiem svarīgi atrast lētu mājokli, kas ir iespējams šeit, jo mājokli piedāvā pats īpašnieks).

Pārrunas ar mājokļa īpašnieku, no kā Jūs vēlāties īrēt mājokli, notiek caur speciālu kontaktu formu portālā. Tur ir iespējams apspriest visas gaidāmā darījuma detaļas un noslēgt mutisku vienošanos.

Kā iegūt mājokli īsākos termiņos?

Ja Jūs interesē istabu īre Latvijā, izvēlieties piemēroto variantu no privātiem sludinājumiem, kas pārstāvēti portālā. Lai optimizētu meklēšanu, izmantojiet rubrikatoru. Norādiet pilsētu, mājokļa kategoriju, kuru Jūs vēlāties noīrēt, un īres veidu (pa diennaktīm vai ilgtermiņa). Ja vēlāties, iespējams pievienot noteiktu cenu mēnesī, ja Jūs sagaidāt noteiktu maksāt noteiktu summu mēnesī un nevarat atļauties tērēt vairāk. Lai uzreiz novērtētu, vai piedāvātais mājoklis Jums der, norādiet, ka vēlāties redzēt tikai sludinājumus ar bildēm.

Rezultātus iespējams strukturēt vairākos veidos.

  1. Sākot no jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā gadījumā ir lielas izredzes, ka Jūs atradīsiet piedāvājumu, kuru vēl nepaspēja apskatīt citi potenciālie īrnieki. Šajā gadījumā Jums ir lielākas izredzēs iegūt vēlamo mājokli.
  2. No lētajiem līdz dārgajiem. Ja nepieciešams noīrēt istabu pēc iespējas lētāk, ir vērts izmantot šo rezultātu kārtošanas metodi. Tad Jūs uzreiz uzzināsiet minimālo maksu un varēsiet salīdzināt ar savu budžetu.
  3. No dārgajiem līdz lētajiem. Nekustamam īpašumam, kas ir dārgāks, visticamāk ir labāks stāvoklis. Tāda veidā, Jūs varat vadīties pēc mājokļa kvalitātes, nevis cenas.

Portāls ir ērts ar to, ka te atradis sev piemērotu nekustamo īpašumu tie, kas grib ekonomēt, ka arī tie, kam finanses nav ierobežotas.