Sludinājumu publicēšanas noteikumi

1. Noteikumi virsraksta veidošanā

Sludinājuma virsrakstam jābūt īsam, informatīvam un pievilcīgam. Virsrakstā jābūt iekļautam jūsu preces, pakalpojuma vai piedāvājuma apraksts.Atceraties: virsraksts — pirmais, kam pievērš uzmanību potenciālais pircējs/ klients! Cenšaties, lai tas būtu lakonisks un tiešs( maksimālais simbolu skaits: 70)

Virsrakstā aizliegts:

 • Lielie burti, visos vai atsevišķos vārdos( izņemot abreviatūras)

  Pareizi: Pārdošu skaistu kleitu.
  Aizliegts: PĀRDOŠU SKAISTU KLEITU.

  Pareizi: Īrēju dzīvokli uz diennakti
  Aizliegts: ĪRĒJU DZĪVOKLI uz diennakti

 • Kontaktinformācija (telefona numurs, elektroniskā adrese, vietnes adrese);

  Pareizi: Pārdošu mobilo tālruni
  Aizliegts: Pārdošu mobilo tālruni, zvaniet 222-22-22

  Pareizi: Pārdošu ziemas riepas
  Aizliegts: Pārdošu ziemas riepas, rakstiet user@inbox.lv

  Pariezi: Bērnu mantas vairumā
  Aizliegts: Bērnu mantas vairumā, ienākt uz bernumantas.lv

 • Bez burtu simboli (*^@<>), kā arī vairākas izsaukuma(!!!!) vai jautājuma(???);

  Pareizi: Matu pieaudzēšana, kvalitatīvi un nedārgi
  Aizliegts: <<@** Pieaudzēju matus, nedārgi!!! **@>>

 • Atkārtots atslēgvārdu un frāžu kopums. Meklēšanas sistēmas var uzskatīt to par spamu un neindeksēt tos. Šajā gadījumā Jūsu sludinājums netiks iekļauts meklēšanas sistēmā;

  Pareizi: Portrets pēc pasūtījuma
  Aizliegts: Pasūtīt portretu. Portrets pēc pasūtījuma, Latvija. Latvija pasūtīt preci Latvijā. Rīga pasūtīt portretu Rīgā. Rīga portrets no fotogrāfijas Rīga. Rīga portrets pēc pasūtījuma Rīgā. RĪGA PASŪTĪT PORTRETU Art Studijā AKCIJA AR mums vienmēr izdevīgi!

2. Kategorijas izvēle

Izvēlaties kategoriju un apakš kategoriju, maksimāli atbilstošu Jūsu satura sludinājumam- tas palielina iespēju būt atrastam gan klientiem, gan meklēšanas sistēmām.

Sludinājumi, kuri publicēti nepareizā kategorijā būs nodzēsti vai tiks pārnesti pareizā kategorijā.

Takari piedāvā šādas kategorijas:

«Nekustamais īpašums» — sludinājumu kategorija, kas veltīta nekustamā īpašuma pārdošanai, īrei un maiņai.

«Transports» — sludinājumu kategorija, kas veltīta vieglo automobiļu, autotransportu un rezerves daļu pārdošanai un maiņai. Tai skaitā arī remonta piedāvājumi, tūnings, autotransporta apdrošināšana, automazgātuve un citi piedāvājumi jūsu automobilim. Ja jūs esat mazā, vidējā vai lielā biznesa internet-veikala pārstāvis, vai arī pārdodat preci ar mērķi saņemt atalgojumu, jums ir nepieciešams pie sludinājuma publicēšanas izvēlēties parametru Bizness.

«Bērnu pasaule» speciāla sludinājumu kategorija, kas veltīta bērnu preču pārdošanai un maiņai no privātpersonām. Ja jūs esat mazā, vidējā vai lielā biznesa internet-veikala pārstāvis, vai arī pārdodat preci ar mērķi saņemt atalgojumu, jums ir nepieciešams pie sludinājuma publicēšanas izvēlēties parametru Bizness.

«Elektronika» — kategorija, kas veltīta visu veidu elektronikas un sadzīves tehnikas pārdošanai no privātpersonām. Ja jūs esat mazā, vidējā vai lielā biznesa internet-veikala pārstāvis, vai arī pārdodat preci ar mērķi saņemt atalgojumu, jums ir nepieciešams pie sludinājuma publicēšanas izvēlēties parametru Bizness.

«Dzīvnieki» — kategorija, kur tiek publicēti sludinājumi par dzīvnieku pārdošanu un maiņu, kā arī dzīvnieku sapārošanu un par to kopšanas precēm.

«Pakalpojumi» — kategorija, kur tiek publicēti sludinājumi ar dažāda veida pakalpojumiem.

«Mode un stils» — sludinājumu publicēšanas kategorija, veltīta drēbju, aksesuāru, gaumīgu un stilīgu mantu un dāvanu pārdošanai vai maiņai, kā arī preces skaistumam un veselībai no privātpersonām. Ja jūs esat mazā, vidējā vai lielā biznesa internet-veikala pārstāvis, vai arī pārdodat preci ar mērķi saņemt atalgojumu, jums ir nepieciešams pie sludinājuma publicēšanas izvēlēties parametru Bizness.

«Darbs» — sludinājumu kategorija, veltīta vakancēm un darba meklēšanai.

«Māja un dārzs» — sludinājumu publicēšanas kategorija par precēm, kas nepieciešamas sadzīvē, interjera priekšmeti, mēbeles, celtniecības preces un instrumenti, dārzkopības materiāli no privātpersonām. Ja jūs esat mazā, vidējā vai lielā biznesa internet-veikala pārstāvis, vai arī pārdodat preci ar mērķi saņemt atalgojumu, jums ir nepieciešams pie sludinājuma publicēšanas izvēlēties parametru Bizness.

«Bizness» — kategorija, kurā tiek publicēti sludinājumi ar piedāvājumiem pārdot iekārtas, izejvielas/ materiālus biznesam.

«Vaļasprieki, atpūta un sports» — sludinājumu kategorija, veltīta atpūtas, hobija un sporta preču pārdošanai. Šīs kategorijas lappusēs var atrast ceļabiedrus, pievienoties mūzikas grupai.

3. Cena, Apmaiņa, Bezmaksas, Alga

Parametra Cena, norādīšana sludinājumā ir obligāta minētā kategorijā, kurā nosacīts noteikts parametrs. Ja jūs vēlaties pārdot preci par runājam cenu (līgumcenu), tad norādiet vēlamo cenu un atzīmējiet «Cena runājama».

Atceraties, ka norādot nosacītu cenu (piemēram, 1 eiro, 111 eiro u.tml. ), sludinājumiem ar parametru privātpersona ir aizliegts un sludinājums var tikt nodzēsts.

Pievērsiet uzmanību arī tam, ja jūs neplānojat atdot preci vai sniegt pakalpojumu bezmaksas- cenas izvēlē, neatzīmējiet parametru Bezmaksas. Tas arī var kļūt par iemeslu sludinājuma dzēšanai.

Ja jūs vēlaties apmainīt preci, norādiet parametru Apmaiņa, pie tam norādiet apmaiņas būtību( preci vai pakalpojumu uz ko taisāties apmainīt).

Rubrikai Darbs ir pieejams parametrs Alga no… līdz…. Norādiet korektus algas datus, kurus jūs piedāvājat. Nepieciešamības gadījumā varat izmantot parametru Pēc intervijas rezultātiem.

4. Privātpersona. Bizness

Ja jūs pārdodat personīgās mantas/ lietas, savu automobili, nekustamā īpašuma objektu, izvēlaties parametru Privātpersona (Nekustamā īpašuma kategorijas īpašnieks).

Ja jūs esat starpnieks/ nekustamā īpašuma speciālists/ brokeris/ nekustamā īpašuma aģents; kompānijas, firmas, aģentūras, internet-veikala pārstāvis; individuālais komersants un pievienojat bizness sludinājumus, izvēlaties parametru Bizness( Nekustamā īpašuma kategorijas starpnieks). Nepareiza izvēle parametra Privātpersona/ Bizness( Īpašnieks/ Starpnieks), pieved pie sludinājuma dzēšanas. Regulārie pārkāpumi- pie konta bloķēšanas, bez tiesībām uz atjaunošanu.

5. Tālrunis, ICQ, Skype

Neaizmirstiet norādīt jūsu kontaktinformāciju( tālruni, ICQ, Skype) – tas palielinās jūsu iespēju noslēgt ātru un izdevīgu darījumu.

Atceraties, norādīt sveša cilvēka tālruņa numuru, sagādājot tam neērtības, ir aizliegts un pieved pie konta bloķēšanas, bez tiesībām uz atjaunošanos.

Tālruni, ICQ, Skype ir nepieciešams norādīt atbilstošā laukā. Norādīt tālruni, ICQ, Skype sludinājuma virsrakstā vai tekstā ir aizliegts.

6. Pieprasījums, Piedāvājums

Параметр Спрос есть в категориях Недвижимость, Транспорт, Работа. Но если вы заинтересованы в каком-либо товаре или услуге, мы рекомендуем вам воспользоваться поиском по сайту. Вы можете использовать поле Поиск на главной странице сайта, вводя необходимые ключевые слова или осуществлять поиск в необходимой вам рубрике, используя фильтры.

7. Apraksts

Aprakstam ir pilnīgi jāatbilst virsrakstam un piedāvātai precei/ pakalpojumam. 2-3 teksta sākuma rindiņām ir jābūt jūsu sludinājuma vis pievilcīgākai daļai. Pirmais, kas metas acīs ir sludinājuma virsraksts un teksta pirmais teikums. Rakstiet pareizi un uzmanīgi, nepieļaujiet drukas kļūdas, konkrēti formulējiet savu domu.

Visām preces detaļām, pazīmēm, īpašībām ir jābūt norādītām aprakstā. Sludinājumu pievienošana ar atkārtotu jēgu vai saturu ir aizliegta. Transliterācija- krievu vārdu rakstība latīņu burtiem- aizliegta.

Pievērsiet uzmanību: aprakstā ir aizliegts norādīt tālruņa numuru, e-pastu, Skype, ICQ. Augstāk minētai informācijai eksistē atbilstošie lauki.

Maksimālais simbolu skaits aprakstā ir 4000.

8. 8. Norāde aprakstā

Sludinājuma tekstā ir aizliegta norādes pievienošana uz citām lapām.

9. Fotogrāfijas

Obligāti pievienojiet fotogrāfijas jūsu sludinājumam( pieejamais skaits ir līdz 8 foto visās pozīcijās, nekustamais īpašums- 12). Klients, kurš redz skaidru, kvalitatīvu preces attēlu, ieinteresēsies ātrāk nekā līdzīgi, bet bez foto.

Fotogrāfijai, kura demonstrē preci/ pakalpojumu ir jāatbilst virsrakstam un sludinājuma tekstam. Fotogrāfijā jābūt attēlots tikai piedāvātais objekts.

Aizliegts pievienot sliktas kvalitātes fotogrāfijas, uz kurām atspoguļotais priekšmets nav saredzams. Aizliegts norādīt uz fotogrāfijas jebkādu kontaktinformāciju (mājas lapas norāde, e-mail, tālruņa numurs, Skype, ICQ, ID sociālos tīklos, citu messendžeru ID un tamlīdzīgi).

Pievienojiet tikai personīgās fotogrāfijas. Visas fotogrāfijas, nokopētās no interneta, skenētas no katalogiem un nav saistītas ar reālās preces vienību, aizliegti sludinājumiem ar parametru Privātpersona kategorijās:
Bērnu pasaule (visās pozīcijās),
Transports (izņemot rubriku rezerves daļas/ aksesuāri),
Māja un dārzs (izņemot kancelejas preces/ izejvielas; Mēbeles/ Mēbeles pēc pasūtījuma; Pārtikas produkti/ dzērieni; Dārzs/ sakņu dārzs; Interjera priekšmeti; Būvniecība/ remonts; Instrumenti; Istabas augi; Dārza inventārs; Sadzīves piederumi/ sadzīves ķīmija; Citas mājas preces),
Elektronika (izņemot Telefoni/ Aksesuāri; Telefoni/ Sim-kartes/ tarifi/ numuri; Telefoni/ remonts/ caur šūšana; Telefoni/ citi telefoni; Datori/ Serveri; Datori/ Aksesuāri; Datori/ Perifērijas iekārtas; Datori/ Ārējie krājēji; Datori/ Izejvielu materiāli; Datori/ Citi; Foto/ video/ aksesuāri fotokamerām/ videokamerām; Foto/ video/ objektīvi; Foto/ video/ Statīvi/ Mono podi; Foto/ video/ Zibspuldze; TV/ video tehnika/Aksesuāri televizoriem/ video tehnikai; TV/ video tehnika/ Satelīta televīzija; TV/ video tehnika/ cita televīzija/ video tehnika; Audio tehnika/ Cita audio tehnika; Spēles un spēļu konsoles/ spēles spēļu konsolēm; Spēles un spēļu konsoles/ Spēles datoriem; Spēles un spēļu konsoles/ Aksesuāri; Spēles un spēļu konsoles/ Spēļu varoņi; Spēles un spēļu konsoles/ Konsoļu remonts; Klimatiskā iekārta; Aksesuāri un komplektējošie),
Mode un stils (izņemot Skaistums/ Veselība; Dāvanas; Apģērbs/ Sieviešu veļa/ peldkostīmi; Apģērbs/ Vīriešu veļa),
Vaļasprieki, atpūta un sports (CD/ DVD/ plāksnes; Biļetes; Līdzbraucēju meklēšana; Grupu/ muzikantu meklēšana).

Lūdzu lejupielādējiet tikai personīgās fotogrāfijas, tādēļ, lai veiksmīgi tiktu pabeigta moderācija. Visas fotogrāfijas, kuras neatbilst iepriekšminētajam noteikumam, tiks dzēstas.

10. Reģions, pilsēta

Norādiet sludinājumā novadu un pilsētu, kuri atbilst jūsu atrašanās vietai. Ja sarakstā nav norādīta jūsu dzīvesvieta, nepieciešams izvēlēties tuvāko novadu vai pilsētu. Laukā Tiešā adrese (šis laukums ir pieejams tikai Nekustamais īpašums sadaļā) nepieciešamības pēc norādiet dzīvesvietas, ielas, pilsētas rajona nosaukumu.

Dublētu vai līdzīgu pēc nozīmēm, sludinājumu pievienošana, vienā vai dažādās pilsētās ir aizliegta.

11. Kontaktpersona

Atbilstošais laukums ir piemērots jūsu vārda norādīšanai. Jebkura cita kontaktinformācija( tālrunis, elektroniskā adrese, Skype, ICQ) šajā laukumā ir aizliegta.

12. Elektroniskā adrese

Jūsu elektroniskā adrese ir lietotājvārds ieejai kontā Mans Profils. Takari.eu drīkst izveidot tikai vienu kontu no viena lietotāja.

Dublēti konti tiek bloķēti ar moderatoru bez tiesībām uz atjaunošanu.

13. Dublēti sludinājumi un sludinājumu vēlreizējā pievienošana

Dublētu vai pēc jēgas līdzīgu sludinājumu pievienošana un/vai vēlreizējā pievienošana (vecā sludinājuma nodzēšana un jaunā sludinājuma pievienošana) vienā un/vai vairākos reģionos/rubrikās ir aizliegta.

Jebkura augstāk minētā Noteikuma punkta pārkāpums ir moderatora dzēšanas attaisnojums( kā īslaicīgi- ar rediģēšanas iespēju, tā arī galīga- bez tiesībām uz atjaunošanu).

Pēc katra nodzēsta sludinājuma, lietotājs saņem sistēmas automātisko ziņojumu ar aprakstu( vispārējo vai detalizētāko) īslaicīgās vai galīgās dzēšanas iemeslu uz e-pastu, kurš tika norādīts sludinājuma pievienošanas brīdī. Sistēmas ziņojuma teksts ar sludinājuma dzēšanas iemeslu ir pieejams lietotāja kontā.

Takari.eu administrācija atstāj tiesības uz šo noteikumu izmaiņām jebkurā laikā.

Citi jautājumi no šīs sadaļas