Kā pievienot fotogrāfijas sludinājumam?

Pievienot fotogrāfijas ir ļoti vienkārši. Sludinājuma ievietošanas procesā, jums būs pieejama forma fotogrāfiju augšupielādei. Izvēlaties fotogrāfijas, kuras jūs gribat ielādēt no sava datora. Maksimālais fotogrāfijas izmērs ir 5MB, pikseļu izmērs 5000x5000. Minimālais izmērs 150x150 pikseļi. Maksimālais fotogrāfiju daudzums:8,12 (Nekustamais īpašums kategorijā).

Fotogrāfiju pievienošana īstenojas ar Flash tehnoloģiju. Lai izmantotu šo metodi savā interneta pārlūkā ir jāinstalē bezmaksas Flash Player, pieejamais norādē: get.adobe.com/flashplayer/

Vienkārša forma fotogrāfiju ielādei. Vienkārša fotogrāfiju ielādēšana neprasa īpašas programmatūras uzstādīšanas. Lai to izmantotu, nospiediet uz norādes Alternatīvās formas lejupielāde.

Jūs varat pievienot fotogrāfijas arī iepriekš publicētiem sludinājumiem. Lai to izdarītu, ienāciet personiskā kontā Mans profils, izvēlaties vajadzīgo sludinājumu sarakstā Aktīvie, un nospiediet Rediģēt, zem virsraksta. Tālāk izmantojiet formu augšupielādēt fotogrāfijas.