Kā izvietot sludinājumu vietnē Takari

Vietnē Takari.eu jūs varat publicēt sludinājumu ātri, viegli un bezmaksas! Nepieciešams vienkārši uzspiest taustiņu „PIEVIENOT SLUDINĀJUMU” galvenās lapas labajā augšējā malā.

 1. Izveidojiet virsrakstu jūsu piedāvātai precei/pakalpojumam. Tam jābūt saprotamam un pievilcīgam, saturā jābūt norādīts jūsu preces/pakalpojuma nosaukums.
 2. Izvēlēties jums piemēroto kategoriju un rubriku, kurā jūs gribat izvietot sludinājumu- tā jūsu sludinājums saņems lielāku atbilžu skaitu. Jūs varat iepriekš uzzināt jums vajadzīgo rubriku, ar meklēšanas palīdzību atrast līdzīgu sludinājumu, un izvietot to tajā pat kategorijā.
 3. Noteikt, kādam veidam pieder jūsu sludinājums- piedāvājums vai pieprasījums( tikai rubrikām Darbs un Nekustamais īpašums). Izvēlaties parametru „Piedāvāju”, ja jūs piedāvājat preci/pakalpojumu, vai parametru „Meklēju”, ja jūs gribat kaut ko atrast vai nopirkt.
 4. Norādiet cenu- šis lauks ir obligāts! Ja jūs vēlaties pārskatīt doto cenu, izvēlaties parametru „Cena runājama”, ja jūs grasāties apmainīt preci- „ Apmaiņa”, bet, ja jūs vēlaties uzdāvināt preci, tad izvēlaties parametru „Par brīvu”. Norādiet reālo cenu, nevis nosacītu, piemēram, 1 €, 2 € un tamlīdzīgi.
 5. Izvēlaties parametru „Privātpersona”, ja jūs piedāvājat preci pats, vai „Bizness”, ja jūs esat aģentūras, internet-veikala, kompānijas, privātā biznesa pārstāvis.
 6. Pievienojiet cik vien iespējams vairāk apraksta saturoša teksta piedāvātai jums precei/pakalpojumam. Tas palīdzēs ātrāk pārdot preci un izvairīties no papildus jautājumiem, no potenciālo klientu puses. Kā izveidot pievilcīgu tekstu lasiet šeit.
 7. Pievienojiet fotogrāfijas. Sludinājumi ar kvalitatīvām fotogrāfijām saņem no 3-5 reizēm vairāk atbilžu, nekā bez foto! Jūs varat pievienot maksimums 8,12 (kategorijā Nekustamais īpašums) fotogrāfijas formātā jpg, gif, png, ne vairāk 5MB un 5000x5000 px. Minimālais fotogrāfijas izmērs 150x150 pikseļi. Sīkāku informāciju par fotogrāfiju pievienošanu jūs varat atrast šeit.
 8. Norādiet reģionu, rajonu, pilsētu — tas palīdzēs jūsu pircējam/pakalpojumu patērētājam redzēt jūsu atrašanās vietu.
 9. Ievadiet jūsu e-pasta adresi. Tas nebūs redzams sludinājumu lappusē. E-mail nepieciešams jūsu sludinājuma aktivizācijai un ieejai jūsu kontā. Norādiet arī alternatīvās komunikācijas metodes- tālrunis, ICQ un Skype. Tas dos iespēju sazināties ar lielu daudzumu potenciālu pircēju.
 10. Sludinājuma aktivizācija. Uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta sludinājuma aktivizēšanas norāde.. Noklikšķiniet uz tās, lai publicētu sludinājumu. Sludinājumus, kurus publicēja reģistrēts un autorizēts lietotājs, nevajag aktivizēt. Tie automātiski publicējasTakari.eu vietnē.
 11. Lai pabeigtu publicēšanu, nospiediet taustiņu „Publicēt sludinājumu”.